Проект «Міст Патона» має забезпечити талановитим українцям можливості для реалізації всередині держави

Дата: 19.11.2021 15:23
Кількість переглядів: 161

Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 19 листопада відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки і проведення міжнародного конкурсу наукових, науково-технічних розробок та інноваційних проектів «МІСТ ПАТОНА. PATON BRIDGE». Участь у заході взяли також Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, представники міністерств, Офісу Президента та Національної академії наук.

Як підкреслив Глава Уряду, конкурс, започаткований Президентом України у жовтні цього року, має стати ще одним інструментом підтримки перспективної української молоді та забезпечити талановитим українцям можливості для реалізації всередині держави.

«У сучасному світі головна конкуренція між державами ведеться навколо розвитку новітніх технологій. І всі ми усвідомлюємо, що саме ті держави, що підтримують науку, технології та інновації, посідають провідні економічні позиції у світі. Наша мета — Україна як науковий та інноваційний лідер регіону», — підкреслив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр зауважив, що Уряд постійно працює в цьому напрямку, зокрема розвиває STEM-освіту, підтримує університети, фінансово допомагає в реалізації перспективних наукових проектів. Також Денис Шмигаль нагадав про нещодавно укладену Угоду між Україною, Європейським Союзом та Європейським співтовариством з атомної енергії про участь України у програмі з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» — найбільшій ініціативі ЄС щодо фінансування науки та інновацій із загальним бюджетом 95,5 млрд євро.

«Розвиток наукового та інноваційного потенціалу сприятиме не лише посиленню міжнародного співробітництва в науково-технологічній сфері, а й підвищенню інвестиційної привабливості України. Адже саме такий розвиток є основою для створення нових технологій, а їх широке впровадження у свою чергу виступає запорукою посилення конкурентоспроможності української економіки», — наголосив очільник Уряду.

Денис Шмигаль висловив упевненість, що міжнародний конкурс «Міст Патона» сформує творче та активне покоління молодих науковців у різних галузях. І завдяки йому Україна увійде до топу світових лідерів з науково-технічних розробок та інноваційного розвитку.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень