Щодо відкритого звернення народного депутата України по одномандатному виборчому округу № 95 О.Горобця до виборців

Дата: 23.11.2021 11:27

У зв'язку з карантинними обмеженнями встановленими в Київській області, зокрема Бучанському районі, народний депутат України по одномандатному виборчому округу № 95, турбуючись про здоров'я своїх виборців та зважаючи на складну ситуацію з захворюванням серед населення на COVID-19, вимушений відмінити проведення прийомів громадян та живе спілкування з виборцями. Проте, з метою збереження прав громадян та можливостей підтримувати своїх виборців та вирішувати їхні нагальні проблемні питання, громадяни можуть звертатися до ГОРОБЦЯ ОЛЕКСАНДРА СЕРГІЙОВИЧА в письмовому вигляді за адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 5 або через електронну адресу: horobets@rada.gov.ua.

Відкрите звернення народного депутата України по одномандатному виборчому округу № 95 О.Горобця до виборців