В облдержадміністрації розглядалося питання фінансування робіт з реконструкції багатоквартирного будинку у с. Білогородка, де влітку сталася надзвичайна ситуація об'єктового рівня

Дата: 24.11.2021 16:06

Голова Бучанської райдержажміністрації Микола Ляшенко взяв участь у нараді під головуванням голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо розгляду питання фінансування аварійно відновлювальних та інших невідкладних робіт надзвичайної ситуації об'єктового рівня, яка сталася 22 червня 2021 року у селі Білогородка по вул. Володимирській, 99, де вщент вигорів дах, будинок зазнав значних пошкоджень, а мешканці багатоквартирного будинку залишилися без житла.

За результатами наради прийнято рішення забезпечити співфінансування з резервних фондів територіальної громади та Київської обласної державної адміністрації, а саме в сумі по 1 млн. грн. на роботи по відновленню даху, які будуть виконані до Нового року, та запланували подальшу співпрацю у вирішенні даного питання на 2022 рік.