Микола Ляшенко провів зустріч з активом громадської ради при Бучанській райдержадміністрації

Дата: 24.11.2021 16:16
Кількість переглядів: 71

23 листопада голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко провів робочу зустріч з представниками громадської ради при Бучанський райдержадміністрації.

За результати другого засідання громадської ради, яке відбулося 17 листопада, Микола Ляшенко підписав Положення про громадську раду, ознайомився з переліком комітетів при Громадський раді, а також обговорили плани та кроки для подальшої співпраці.

Заступник голови ГР Ольга Квасова поінформувала про плани щодо проведення районного форуму за участю усіх територіальних громад, громадських організацій та спілок, депутатів Київської обласної та Бучанськоі рад, підприємницького середовища Бучанського району, під час якого обговорять перспективи розвитку територіальних громад, виклики сьогодення, перешкоди та проблеми, з якими зіштовхнулись громади, та шляхи їх вирішення.