ПОНАД 10 МЛН ГРН ВИДІЛЯТЬ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ НА РОЗВИТОК МЕДИЧНОЇ СФЕРИ КИЇВЩИНИ

Дата: 24.11.2021 20:00

Понад 10 млн грн спрямують з обласного бюджету на розвиток медичної сфери пристоличного регіону.

Про це сьогодні, 24 листопада, за результатами II пленарного засідання сьомої сесії Київської облради VIII скликання повідомив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Депутати облради підтримали проєкт рішення про внесення змін до бюджету Київської області на 2021рік. Це дуже важливо, адже робота в медичній сфері завжди була відповідальною, а зараз у часи епідемії коронавірусу тим більше. Тож маємо спільно докладати всіх зусиль, щоб медпрацівники та лікарні були забезпечені всім необхідним», – акцентував Василь Володін.

Завдяки прийнятому рішенню з обласного бюджету буде виділено майже 6,3 млн грн на підтримку медичних установ Київщини та оплату роботи медпрацівників, а 4 млн грн – на капітальний ремонт гематологічного відділення під центр гематології та трансплантації кісткового мозку у Київському обласному онкодиспансері.