Університет державної податкової служби України святкує 100-річчя

Дата: 26.11.2021 09:24

Університет державної податкової служби України вчора 25 листопада відзначив своє перше 100-річчя. З цієї нагоди в університеті відбулося урочистості та концерт.

За ці роки колектив пройшов славетний шлях становлення від Українського торф’яного технікуму до одного з найкращих закладів вищої освіти – Університету державної податкової служби України.

Нині Університет державної податкової служби України має вікову історію і є лідером національної освіти регіону. Завдяки зусиллям та кропіткій праці колективу активно розвиваються сфери наукового, інтелектуального, культурного і спортивного життя міста Ірпінь та України.

Університет завжди прославляли і прославляють його випускники. Серед них – Міністр фінансів України Сергій Марченко, Голова міської ради Ірпеня Олександр Маркушин, політик  Володимир Карплюк, народний депутат України VIII скликання Дмитро Стеценко, депутат Київської міської ради Олег Петровець, генеральний директор ТОВ «Укрдонмаш» Віталій Піжук, депутат Бучанської міської ради Олексій Гарбуз, заслужений майстер спорту України з вільної боротьби Валерій Андрійцев та інші.

Колектив Університету відзначено медалями, подяками й грамотами Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, Київської обласної державної адміністрації, Державної аудиторської служби України, Посольством Азербайджану в Україні, Ірпінською міською радою та іншими державними відомствами України. На адресу вищого навчального закладу прозвучали слова вітання від політиків, депутатів, партнерів та бізнесменів.

З нагоди Дня університету Голова Бучанської районної державної адміністрації Микола Ляшенко вручив подяки заступнику директора Навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту Аллі Савенко, завідувачу кафедри філософії та політології Любові Воробйовій, доценту кафедри менеджменту Ірині Самойловій, доценту кафедри фінансів ім. Л.Л. Тарангул Тетяні Коляді, завідувачу кафедри менеджменту Миколі Гусятинському, професору кафедри фінансового права Віктору Білоусу.

Мистецькі дарунки підготували творчі колективи Університету державної податкової служби України та міста Ірпінь.

Теплі слова вітань, щирі побажання і яскраві емоції зробили подію справді незабутньою.