В Бучанському районі пройшли інструкторсько-методичні заняття з особовим складом 133 батальйону територіальної оборони району

Дата: 02.12.2021 10:36

Минулої суботи, на місці локації 133 батальйону територіальної оборони Бучанського району, пройшли інструкторсько-методичні заняття з особовим складом.

Протягом дня військовослужбовці підвищували рівень бойової готовності, удосконалювали свої дії в різних умовах ведення територіальної оборони. До проведення навчань залучались інструктори громадських об’єднань області, які мають досвід бойових дій на Сході України.

Резервісти підрозділу територіальної оборони на полігоні відпрацювали практичні й теоретичні завдання з вогневої, тактико-спеціальної, інженерної підготовки, тактичної медицини та топографії.