Новини Білогородської територіальної громади

Дата: 03.12.2021 14:09

Незабаром відбудеться відкриття Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) нової формації – Центру Дія у Білогородській територіальній громаді, в приміщенні сільської ради за адресою: с. Білогородка, вул. Володимирська, 33.

Наразі завершуються ремонтні роботи, триває меблювання приміщення та завозиться обладнання для якісного обслуговування мешканців громади.

Також планується розміщення інформаційних матеріалів про адміністративні послуги, які будуть надаватися громадянам.

Дія Центри — це ще більше комплексних, швидких і якісних послуг, доступних для кожного. Додаткові послуги та сервіси, професійні адміністратори, безбар’єрність приміщень, простори для дітей та місце для користування порталом Дія і розвитку цифрових навичок — все це створює комфортний державний сервіс нового покоління.

Джерело: прес служба Білогородської сільської ради