Дата: 03.12.2021 14:14

3 грудня під головуванням першого заступника голови Бучанської райдержадміністрації, голови Бучанської призивної комісії Андрія Діхтярука за участю керівного складу Бучанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулася нарада з питань організації та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу до Збройних сил та інших військових формувань України у жовтні-грудні 2021 року.

Андрій Діхтярук поінформував про важливість успішної призивної компанії в районі та зазначив, що для якісного виконання призову необхідна системна робота в цьому напрямку і співпраця з органами місцевого самоврядування.

Начальник відділення рекрутингу та комплектування Бучанського РТ ЦК та СП Василь Ткачук доповів про виконання плану щодо осіннього призову 2021 року в Бучанському районі, а також окреслив подальші кроки підготовки до проведення приписки громадян України 2005 року народження у січні – березні 2022 року.