Інформація за минулу добу

Дата: 03.12.2021 14:27

Станом на 2 грудня захворювання на коронавірус виявили в 676 жителів Київщини, в тому числі у 55 дітей. Такими є дані Київського обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу.

За добу 97 хворих госпіталізовані, 579 особи перебувають вдома на амбулаторному лікуванні.

У Бучанському районі захворідо 123 особи, у т.ч. 6 дітей (Бучанська ОТГ – 19, з них 3 дітей (м. Буча – 17 (з них 3 дітей), с. Блиставиця – 2), Ірпінська МТГ – 40, з них 1 дитина (м. Ірпінь – 39 (з них 1 дитина), с. Козинці – 1), Немішаєвська ОТГ – 2, з них 1 дитина (смт. Немішаєве), Пісківська ОТГ – 5 (смт. Пісківка), Коцюбинська ОТГ – 1 (смт. Коцюбинське), Білогородська ОТГ – 7, з них 1 дитина (с. Білогородка – 4 (з них 1 дитина), с. Жорнівка – 2, с. Стоянка – 1), Вишнева ОТГ – 12 (м. Вишневе – 9, с. Крюківщина – 3), Борщагівська ОТГ– 17 (с. Петропавлівська Борщагівка – 1, с. Софіївська Борщагівка – 15, с. Чайки – 1), Дмитрівська ОТГ – 4 (с. Бузова – 1, с. Мила – 1, с. Петрушки – 1, с. Шпитьки – 1), Макарівська ОТГ – 16 (смт. Макарів – 5, с. Борівка – 1, с. Колонщина – 2, с. Королівка – 1, с. Липівка – 2, с. Малий Карашин – 1, с. Садки Строївка – 1, с. Пашківка – 1, с. Плахтянка – 1, с. Червона Слобода – 1).

За минулу добу одужали 924 особи, у тому числі 68 дітей

За добу надійшло тридцять чотири повідомлення про летальні випадки у хворих з підтвердженим COVID-19.

Померло чотирнадцять чоловіків, віком 38 до 91 року, Білоцерківський район – 6 (м. Біла Церква (3), с. Шкарівка Білоцерківської МТГ, с. Озерна Маловільшанської ОТГ, с. Трушки Фурсівської ОТГ), Броварський район – 3 (м. Бровари Броварської МТГ, с. Шевченкове Великодимерської ОТГ, с. Заворичі Калитянської ОТГ), Бучанський район – 5 (с. Вабля, с. Загальці Бородянської ОТГ, м. Вишневе Вишневої МТГ, с. Осещина Пісківської ОТГ, с. Лозовик Макарівської ОТГ).

Померло двадцять жінок, віком від 27 до 87 років, Білоцерківський район – 9 (м. Біла Церква (6) Білоцерківської ОТГ, м. Узин Узинської ОТГ, с. Фурси Фурсівської ОТГ, с. П’ятигори Тетіївської ОТГ), Бориспільський район – 1 (с. Богданівка Яготинської ОТГ), Броварський район – 5 (м. Бровари (2) Броварської МТГ, с. Плоске (2) Великодимерської ОТГ, с. Квітневе Калинівської ОТГ), Бучанський район – 3 (смт. Ворзель Бучанської МТГ, м. Вишневе Вишневої МТГ, смт. Пісківка Пісківської ОТГ), Обухівський район – 1 (м. Ржищів Ржищівської МТГ), Фастівський район – 1 (м. Фастів Фастівської ОТГ).

Вакцинація залишається єдиним і найдієвішим способом знизити ризики захворювання на COVID-19 та убезпечити себе від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби.