В м. Вишнeве відкрився садочок "Намистинка", який був реконструйований в рамках програми Президента України "Велике будівництво"

Дата: 06.12.2021 10:04

Триває капітальний ремонт та будівництво важливих для громад Київщини соціальних об’єктів. Гарним прикладом спільної роботи громади, району та області у створенні сучасного, комфортного освітнього простору для малят став садок «Намистинка», що сьогодні після капремонту відчинив свої двері для дітей Вишневого. Це вже другий садочок, що ми відкрили у Вишневому за два роки.

Реалізація капремонту «Намистинки» відбулася в рамках програми Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво.

Зроблено:

- термомодернізація всієї будівлі

- новий дах

- замінені всі вікна на металопластикові

- утеплено цоколь, оновлені всі входи - забезпечено безбар’єрний доступ!

Подбали і про безпеку:

- встановлено пожежну сигналізацію

- систему відеоспостереження

- систему контролю загазованості в підвалах

- громовідвід.

Усім необхідним обладнано харчоблок та пральню

Оздоблене подвір’я з ігровими та спортивним майданчиком. І це не повний перелік виконаних робіт.

За матеріалами прес служби КОДА