Впровадження інклюзивних підходів в обслуговуванні клієнтів — важливий крок на шляху до безбар’єрності в отримуванні послуг для громадян з інвалідністю

Дата: 07.12.2021 10:50
Кількість переглядів: 146

ДТЕК Київські регіональні електромережі створює необхідні умови та адаптує сервіси під потреби всіх клієнтів, в тому числі з інвалідністю. Компанія запровадила для людей, які мають вади слуху, спеціальну послугу, яка дозволяє отримати консультацію фахівця кол-центру жестовою мовою. Таку можливість додали до функціонала корпоративного сайту.

ДТЕК Київські регіональні електромережі підлаштовував онлайн-сервіси під потреби якомога ширшого кола клієнтів. Так, громадяни з вадами слуху можуть наживо спілкуватися з фахівцем компанії: ставити запитання, вирішення яких потребує індивідуального підходу, та отримувати консультації щодо послуг компанії. 

Центри обслуговування клієнтів ОСР оснащено кнопкою виклику фахівця.

Послуга працює в режимі 24/7. Для отримання відеоконсультації жестовою мовою необхідно:

  • завітати на сайт ДТЕК Київські регіональні електромережі за посиланням: www.dtek-krem.com.ua;
  • натиснути у правому нижньому куті на іконку блакитного кольору зі схематичним зображенням вуха;
  • виконуючи інструкції, отримати консультацію фахівця компанії;

Онлайн-сервіс для обслуговування клієнтів з порушеннями слуху є продовженням політики компанії зі створення безбар’єрних клієнтських просторів — фізичних та віртуальних. Оновлюючі власні центри обслуговування, ДТЕК Київські регіональні електромережі робить їх зручними та доступними для клієнтів з інвалідністю. Тому вони організовані з урахуванням потреб людей на візках. На сьогодні 11 центрів зі 24 облаштовані пандусами.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень