Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 14:34

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Це свято кожного, хто вболіває за проблеми, дбає, щоб життя у громаді було комфортним та безпечним.

Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за реалізацію прав людини на місцевому рівні.

Саме ви створюєте умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяєте розв’язанню життєво важливих проблем у громаді, сприяєте реальній участі людей в управлінських процесах, щоб впливати на якість життя у своєму населеному пункті.

Дякую за важку, часто зовні не помітну і не завжди вдячну працю. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку ваших громад.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, добробуту, витримки, миру, злагоди і добра!

Голова Бучанськоі районної державної адміністрації

Микола ЛЯШЕНКО