Дата: 09.12.2021 09:20

У селі Синяк Бучанського району на фінішній прямій будівництво дошкільного навчального закладу, який розрахований на 75 дітей.

Вже зведено двоповерхову будівлю, оздоблено фасад, встановлено вікна та двері, систему опалення, теплову підлогу, вентиляцію, водопостачання, проведено монтаж електрообладнання та освітлення, охоронну та пожежну сигналізацію. Також завершено внутрішнє оздоблення стін та підлоги, замовлене обладнання та меблі, виконані й інші роботи.

Залишилось здійснити благоустрій території та облаштувати дитячий майданчик.

Загальна кошторисна вартість об‘єкту складала понад 39 млн. грн.

Проєкт реалізовується в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Джерело: прес служба Київської ОДА