Щодо доступу громадян до правосуддя

Дата: 10.12.2021 13:39

Відповідно до депутатського звернення народного депутата України по одномандатному виборчому округу № 95 Олександра Горобця, Бучанська районна державна адміністрація Київської області доводить до відома громадян:

- текст публікації щодо роз'яснення безперервності реалізації функцій правосуддя суддями Києво-Святошинського районного та Ірпінського міського судів Київської області після 1 січня 2022 року та роз'яснення Вищої ради правосуддя від 06.12.2021 № 28732/0/9-21;

- роз'яснення Вищої ради правосуддя від 06.12.2021 № 28732/0/9-21.

З метою недопущення порушення конституційних прав громадян щодо доступу до правосуддя О.Горобець взяв участь у розгляді за скороченою процедурою та ухваленні Верховною Радою України законопроекту № 5387 щодо відтермінування до 1 січня 2023 року припинення повноважень Києво-Святошинського районного та Ірпінського міського судів Київської області.

У зв'язку з вище вказаним після 1 січня 2022 року мешканці Білогородської, Бучанської, Вишневої, Гостомельської, Дмитрівської, Ірпінської, Коцюбинської територіальних громад  зможуть звертатися до Києво-Святошинського районного та Ірпінського міського судів Київської області для отриманняфункцій правосуддя.