На Київщині протягом року запрацювало додатково 7 нових комп’ютерних томографів

Дата: 12.12.2021 14:27

Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Київщині протягом року запрацювало додатково 7 нових комп’ютерних томографів.

Зокрема у Вишгородській ЦРЛ, Миронівській ЦРЛ, Тетіївській ЦРЛ, Переяслав-Хмельницькій ЦРЛ, Іванківській ЦРЛ, Обухівський ЦРЛ, Білоцерківській міській лікарні N2.

Сподіваємося, завдяки якісному обстеженню та своїчасній діагностиці на новому обладнанні нашим лікарям вдасться допомогти багатьом пацієнтам.

Принагідно інформуємо, що 6 грудня під час  робочого візиту Голови Бучанської районної державної адміністрації Миколи Ляшенка до Макарівської територіальної громади перевірив стан готовності до встановлення нового  апарату комп’ютерної томографій і цифровий рентген. Наразі у приймальному відділені КНП «Макарівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» йдуть завершальні ремонтні роботи.

10 грудня Микола Ляшенко разом із заступником Голови Київської облдержадміністрації Олегом Торкуновим проконтролювали хід будівництва лікувального корпусу Ірпінської центральної міської лікарні з метою виявлення проблемних питань щодо встановлення сучасного дороговартісного медичного обладнання (комп’ютерний томограф, апарати ультразвукової діагностики, штучної вентиляції легень, рентген-апарат, комплект ендоскопічного обладнання, лабораторне обладнання). Наразі у новому лікувальному корпусі поліклініки інтенсивно проводяться ремонтні роботи, облаштовуються внутрішні та зовнішні комунікації, а також облаштовують прилеглу територію.

В найближчому майбутньому в Бучанському районі, а саме в Макарівській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування (м. Макарів, вул. Б. Хмельницького, 62 А) та Ірпінській центральній міській лікарні (м. Ірпінь, вул. Садова, 38) запрацюють ще два приймальних відділення із сучасним медичним обладнанням, які дадуть можливість лікарям забезпечувати якісне обстеження та своєчасну діагностику багатьом пацієнтам.

Проєкти «Приймальні відділення 2021» реалізовуються в рамках програми Президента України Володимира Зеленського « Велике будівництво».