Київський інститут національної Гвардії України - потужний осередок для здобуття якісної вищої освіти

Дата: 13.12.2021 10:06

10 грудня відбулась робоча зустріч Голови Бучанської районної державної адміністрації Миколи Ляшенка з ректором Київського інституту національної Гвардії України, полковником Володимиром Клачко.

Київський інститут національної Гвардії України є досить молодим вищим навчальним закладом. Він був утворений Кабінетом Міністрів України 19 травня 2021 року шляхом виділення Київського факультету Національній академії НГУ зі складу Національній академії НГУ. Створення Київського Інституту Національної гвардії України дасть змогу зробити вагомий внесок для забезпечення правопорядку та безпеки наших громадян, а також сформує ще один потужний осередок для здобуття якісної вищої освіти.

Володимир Клачко поінформував, що наразі проводиться робота з удосконалення освітнього процесу та розбудови навчальних об’єктів для забезпечення розвитку Національної гвардії України з урахуванням досвіду держав – членів ЄС. Це стосується й залучення можливостей Консультативної Місії ЄС в Україні, Канадської поліцейської місії в Україні для підготовки фахівців для НГУ, у тому числі здобувачів вищої освіти за правоохоронним напрямком, створення відділення мовної підготовки, де здійснюється навчання офіцерського складу за шкалою стандартизованих мовних рівнів, які відповідають стандартам НАТО.

Під час зустрічі домовилися популяризувати Київський інститут національної Гвардії України серед закладів загальної середньої освіти Бучанського району.