Бучанська, Білогородська та Макарівська громади отримали нові шкільні автобуси

Дата: 13.12.2021 10:56

Турбота про дітей, про забезпечення їх якісними освітніми послугами – одне із пріоритетних завдань громади.

Ще 23 громади Київщини відтепер мають нові шкільні автобуси. Були обрані  саме ті території, де потреба в додатковому шкільному транспорті стояла найгостріше.

«Підкреслю, що два автобуси облаштовані місцями для дітей з особливими освітніми потребами. Для нашої області ця подія є дуже важливою. Кількість населення в пристоличному регіоні постійно збільшується, у нас створюються нові опорні заклади, тому питання підвезення дітей на навчання залишається актуальним», - зазначив Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

Варто відмітити, що до списку обраних громад, які потребували шкільний транспорт, увійшли Білогородська і Бучанська громади. Тепер у цих громадах буде більше безпечного і комфортного підвозу учнів до навчальних закладів.