В м. Буча відкрили центр підтримки підприємців «Дія. Бізнес»

Дата: 13.12.2021 10:58

На Київщині запустили перший центр підтримки підприємців «Дія. Бізнес». Розташовується він у Бучі. Проєкт реалізували спільно Міністерство цифрової трансформації та соціально відповідальний бізнес.

Відкриття центру відбулось 10 грудня. Участь у ньому взяли Віце-прем’єр-міністр України – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, Голова Бучанської районної державної адміністрації Микола Ляшенко, а також топові експерти сфер бізнесу та диджіталізації.

«Переконаний, що відкриття центру «Дія. Бізнес» тільки пришвидшить вдосконалення нашої економічної сфери. Це буде простір, де наші підприємці зможуть отримати кваліфіковані поради, обмінятись досвідом, відкривати для себе нові тренди, тестувати продукцію, знаходити нові ринки збуту та багато іншого. Сподіваюсь, що такі сучасні бізнес-локації відкриються і в інших містах Київщини, адже цей досвід буде корисним абсолютно для всіх територій. Тож закликаю бізнес області проявити ініціативу», – зазначив Василь Володін.

Центр розвитку підприємництва пропонує:

• безоплатні консультації від експертів за різними напрямками
  • участь у бізнес-подіях
  • навчання на короткострокових та довгострокових освітніх програмах
  • пошук інвесторів і партнерів
  • знайомство з іншими підприємцями
  • тестування продукту на спеціальній pop-up-локації.

В центрі працюють  консультанти з інвестицій, юристи, маркетологи. Усі консультації надають безоплатно. На порталі онлайн доступно понад 60 видів таких консультацій, а в самих центрах допомагають спеціалісти з різних тем.

Робота  з підприємцями відбувається  на будь-якому етапі становлення – і з новачками, і з тими, хто вже давно на ринку.