В громадах району вшанували пам'ять загиблих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 15.12.2021 11:07

У зв'язку з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, 14 грудня представники органів місцевого самоврядування, трудових колективів організацій, установ, підприємств територіальних громад та представники громадських організацій, які опікуються питаннями соціальної підтримки ліквідаторів взяли участь у покладанні квітів до меморіалів, пам'ятних знаків в пам'ять про загиблих борців з "мирним" атомом, тих учасників ліквідації, які ціною власного життя, захистили не лише нашу країну, а й усе людство від поширення смертельної, проте невидимої зброї.

Фото: Макарівська селищна рада