Аналіз роботи учасників освітнього процесу за 2021 рік в Немішаївському фаховому коледжі

Дата: 16.12.2021 13:35

14 грудня 2021 року в актовій залі будинку культури Немішаївського фахового коледжу відбулися збори трудового колективу, на якому заслухали звіт директора Володимира Альохіна «Аналіз роботи учасників освітнього процесу Немішаївського фахового коледжу за 2021 рік».

Збори проходили в змішаному форматі з урахуванням карантинних вимог – частина колективу була присутня в залі, а частина – онлайн.

Почесним гостем заходу став Станіслав Ніколаєнко – ректор Національний університет біоресурсів і природокористування України, академік Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор.

На зборах були присутні члени Наглядової ради коледжу, зокрема,  заступник декана факультету ветеринарної медицини НУБіП України Юрій Жук, начальник Бородянського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Олександр Петрук,  директор Інституту картоплярства НААН України Микола Фурдига, начальник відділу освіти Немішаївської територіальної громади Олена Лазутіна, голова Ради роботодавців відділень  Раїса Михайлова, директор ТОВ «Фірма «Фавор» Володимир Марковський, директор ветеринарної клініки «Зооветцентр» Руслан Данченко, представники навчального центру ДТЕК «Київські регіональні мережі».

Перед початком зборів Володимир Альохін продемонстрував гостям навчально-виробничі лабораторії  «Колекційно-дослідне поле», «Квітникарство», спортивний комплекс, студентські гуртожитки, лабораторію рентгендіагностики тварин, НВЛ «Молока і молочних продуктів», де провели дегустацію молочної продукції, виготовленої з продукції власного виробництва.

Ректор НУБіП України Станіслав Ніколаєнко  високо оцінив здобутки і досягнення колективу коледжу за поточний рік в непростих економічних і епідеміологічних умовах та запевнив, що всебічно сприятиме у вирішенні актуальних питань.  Для популяризації та розвитку навчального закладу ректор  порадив керівництву Немішаївського фахового коледжу  звернути увагу на необхідність радикальних змін у профорієнтаційній роботі, на активізацію співпраці з бізнесом, розвиток міжнародних зв’язків, на розвиток виробництва і його рентабельність.

На зборах підведено підсумок діяльності, схвалено звіт директора, позитивно оцінено роботу та зазначено конкретні досягнення трудового колективу, окреслено стратегічні завдання на 2022 рік щодо забезпечення високої якості надання освітніх послуг, ефективної профорієнтаційної роботи.
Діяльність коледжу у 2021 році спрямовуватиметься на удосконалення виховної роботи, студентського самоврядування та особистісного розвитку молоді, оновлення матеріально-технічної бази, забезпечення фінансової стійкості.