Збудовано в 2021 році у Бучанському районі за рахунок платників податків у рамках програми "Великого будівництва"

Дата: 17.12.2021 10:39

Будівельна готовність запланованих на 2021 рік проєктів «Великого будівництва» на Київщині вже склала 99,1%. Найвищий показник у школах – 99,9%, далі дитсадки  - 99.3%, а спортивні об’єкти сягають 98,2%.

«Київщина майже повністю виконала запланований обсяг будівельних робіт на проектах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Більшість проєктів ми успішно реалізували, решта – на фініші. Вдосконалення соціальної інфраструктури – один ключових пріоритетів у нашій роботі. Тож посилено працюємо над тим, щоб досягти 100%», – зазначив Василь Володін.

Нагадаємо: цьогоріч на Київщині до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» були включені 19 об’єктів. Наразі залишилось завершити роботи в одній школі, двох спортивних локаціях, двох дитсадках і в одному ЦНАП.

На Київщині проклали 98,5% асфальту запланованого на 2021 рік. Йдеться про 80,7 км нового дорожнього покриття.

«Переважна частина проєктів, які були реалізовані цьогоріч, стосувалась капітальних ремонтів доріг. Завдяки цьому було ліквідувано проблемні ділянки, а «зшито» між собою якісними автошляхами десятки населених пунктів пристоличного регіону.

Зокрема, в Бучанському районі:

•  в місті Буча відкрито спортивний комплекс "Академія спорту"

• відремонтовано ДНЗ «Намистинка» у м.Вишневе

• завершено капітальний ремонт приміщень Пашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
  • Фото без опису
  • завершується будівництво дошкільного навчального закладу у селі Синяк Бучанського району
  • Фото без опису
  •  завершується капітальний ремонт дороги між Макарівською та Немішаївською громадами. Йдеться про автошлях загального користування місцевого значення О100507 Немішаєве-Миколаївка з під’їздом до с. Хмільна.