День працівника виконавчої служби у Бородянській громаді!

Дата: 17.12.2021 15:07

З нагоди Дня працівника виконавчої служби України 17 грудня заступник Голови Бучанської райдержадміністрації Марина Загвоздкіна привітала колектив Бородянського відділу державної виконавчої служби у Бучанському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) з професійним святом та вручила подяки адміністрації за сумлінну працю, професійну компетентність та результативну роботу начальнику відділу Ободзінській Ірині,  головному державному виконавцю Смеречинській Аллі,  старшому державному виконавцю Бузніцькій Тетяні,  державному виконавцю Кравчені Лесі.

Сумлінність, неупередженість та здатність знаходити правильні рішення у найскладніших ситуаціях - це ті чесноти, якими має бути наділений кожен державний виконавець.

Ви допомагаєте людям повернути те, що їм належить по праву.

Висловлюємо вдячність за вірність обов'язку і сумлінне виконання службових обов'язків та бажаємо витримки, зростання, успіхів в усіх сферах вашого життя!