Дата: 21.12.2021 14:33

Завдання Уряду — захистити громадян від різких коливань цін на газ і забезпечити стабільність проходження опалювального сезону. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.

Глава Уряду підкреслив, що тарифи й ціни на енергоносії зафіксовані на весь опалювальний сезон. Так, ціни на газ та електроенергію, на тепло й гарячу воду залишатимуться незмінними.

«Ми маємо розуміння, як будемо рухатися в наступні роки, як будемо підвищувати енергонезалежність України. На сьогодні підписано десяток угод про розподіл продукції майже на 10 млрд доларів інвестицій, які будуть забезпечувати підняття видобутку українського газу на 5% і більше щороку. Це в свою чергу забезпечить зниження цін на газ для населення й для української промисловості», — зазначив очільник Уряду.

Детальніше: https://bit.ly/32nDlHD