МАЙЖЕ 300 ДОРОЖНИКІВ ВНОЧІ РОЗЧИЩАЛИ АВТОШЛЯХИ КИЇВЩИНИ ВІД СНІГУ

Дата: 21.12.2021 14:36

Упродовж цієї ночі майже 300 дорожників чистили автошляхи пристоличного регіону від снігу.

Про це сьогодні, 21 грудня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Учора на Київщині розпочалась негода. Для ліквідації її наслідків одразу були задіяні профільні служби. Наразі проїзд автомобільними дорогами області забезпечено в повному обсязі, ускладнення в русі відсутні», – прокоментував Василь Володін.

Відтак для розчищення доріг загального користування державного значення використали 132 одиниці спецтехніки та понад 5 тисяч тонн піщано-соляної суміші, а для доріг місцевого значення – 90 одиниць спецтехніки та понад 3 тисячі тонн піщано-соляної суміші.

Зазначимо, що з метою оперативного реагування на надзвичайні ситуації було створено диспетчерську службу в генпідрядній організації ТОВ «Спец Комплект Постач». Зв’язатися з нею можна за телефоном 093-454-58-13.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА