23 грудня Київщина виходить з «червоної» зони епідемічної небезпеки

Дата: 21.12.2021 22:38

23 грудня Київщина виходить з «червоної» зони епідемічної небезпеки. Відповідне рішення прийняли на Державній комісії з питань ТЕБ і НС.

Про це за результатами засідання повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Пристоличний регіон перебував у «червоній» зоні майже два місяці. Наразі ситуація з пандемією коронавірусу COVID-19 в області стабілізувалась. Проте важливість вакцинації залишається незмінною. Саме тому вкотре закликаю: зробіть щеплення, щоб мати можливість уберегти себе й жити без обмежень», – звернувся до жителів Київщини Василь Володін.

Нагадаємо, що в межах «жовтого» рівня заборонено:

• Відвідування закладів освіти, якщо на самоізоляції перебуває більш як 50% учнів та співробітників;
  • Робота закладів освіти, в яких вакциновано менше 100% персоналу;
  • Проведення масових заходів;
  • Робота кінотеатрів, театрів та інших закладів культури;
  • Робота закладів громадського харчування (окрім роботи на винос та доставки);
  • Робота спортзалів, басейнів;
  • Діяльність закладів з розміщення (крім готелів, санаторних і соціальних закладів);
  • Міжобласні та міжнародні перевезення.

Обмеження, передбачені «жовтим» рівнем, не будуть діяти, якщо всі працівники та відвідувачі матимуть один із документів:

• «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинні 30 днів);
  • «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів);
  • міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів);
  • іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів);
  • негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години).
  • сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

Джерело: прес служба Київської ОДА