Робоча нарада з колективом Управління соціального захисту населення щодо переїзду

Дата: 21.12.2021 22:59

21 грудня Голова Бучанської районної державної адміністрації Микола Ляшенко провів робочу нараду з колективом Управління соціального захисту населення щодо питання їх переїзду в смт. Макарів Бучанського району.

Емоційні труднощі завжди супроводжують переїзд. Утім, при обставинах та ситуації, які склалися на даний час, Управління соціального захисту населення Бучанської райдержадміністрації Київської області змушене здійснити відповідні заходи щодо переїзду задля забезпечення безперебійної роботи у сфері соціального захисту населення Бучанського району.

Однак, нема підстав для хвилювання, так як передбачено надання адміністративних послуг соціального характеру також у ЦНАПах органів місцевого самоврядування, де кожен  мешканець має можливість оформити необхідні послуги в одному місці і в зручному форматі.