Нарада з питань будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва на території Бучанського району

Дата: 22.12.2021 09:34

21 грудня за  участі Голови Бучанської районної державної адміністрації Миколи Ляшенка у приміщенні Служби автомобільних доріг в  Київській області відбулася нарада з питань будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Ковель – Ягодин (М-07) до автомобільної дороги Київ – Чоп (М 06) на території Бучанського району Київської області.

В нараді взяли участь: Голова Служби автомобільних доріг в  Київській області Руслан Ничік, представники Бучанської райдержадміністрації,  Служби автомобільних доріг в  Київській області, ДП «Укрдіпродор».

Під час наради обговорили проблемні питання, пов`язані з вилученням земельних ділянок під будівництво ВКАД, а також шляхи реалізації проєкту.

Обговорили питання щодо створення та роботи комісії з визначення розмірів збитків, які будуть заподіяні власникам землі та землекористувачам, які підпадають під будівництво ВКАД, а також питання щодо роботи з приватними власниками земельних ділянок, представниками комунальної і державної власності для якнайшвидшого оцінення ситуації перед здійсненням відповідних робіт.

Постановою Кабінету Міністрів України № 1271 від 6 грудня 2021 року Про реалізацію експериментального проекту будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва затверджено порядок реалізації експериментального проєкту будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва.

Вже оголошено конкурсний відбір виконавця робіт для будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва на ділянці від автомобільної дороги Київ - Ковель - Ягодин (М-07) до автомобільної дороги Київ - Чоп (М-06) (Київська область), категорії І «а»  протяжністю 18  км, а також будівництва 9 штучних споруд на ній (2 моста, 6 шляхопроводів, 1 естакада).

Інформацію про конкурсний відбір можна знайти на майданчику «Playtender», що є сертифікованим у системі ProZorrо за посиланням.

Підписуйтеся на наш телеграм канал http://t.me/buchanskaPRESS