Доступність адміністративних послуг соціального характеру у територіальних громадах

Дата: 22.12.2021 13:20
Кількість переглядів: 413

З метою забезпечення максимальної доступності адміністративних послуг соціального характеру для мешканців у територіальних громадах Бучанського району організовано роботу з прийому заяв і документів для призначення усіх видів соціальної підтримки, в тому числі із застосуванням електронних сервісів (програмний комплекс „Інтегрована інформаційна система „Соціальна громада”), безпосередньо за місцем проживання громадян, зокрема, через:

уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади;

посадових осіб центру надання адміністративних послуг.

Для отримання соціальної допомоги, житлових субсидій, пільг необхідно звернутись за місцем проживання до відповідного центру надання адміністративних послуг територіальної громади.