"Дія" оффлайн в Бучанському районі

Дата: 24.12.2021 09:50

22 грудня, заступник голови Київської ОДА Денис Шугалій разом із керівником з розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстиславом Баніком відвідали оффлайн пункт команди підтримки “Дії” у місті Буча.

В оффлайн-пунктах можна проконсультуватися з таких питань:

• дізнатися про види СOVID-сертифікатів та шляхи їх отримання;
  • подати заявку на отримання СOVID-сертифіката на порталі та в застосунку Дія;
  • які дані перевірити, щоб сертифікат згенерувався, якщо проблема виникла в лікаря (сімейного або того, який проводив щеплення);
  • визначити помилку генерування сертифіката;
  • що робити, щоб продовжити термін дії сертифіката з 6 місяців до 365 днів.

У   Бучі волонтерами з підтримки виступили працівники Бучанського центру первинної медико-санітарної допомоги. Команда більшість питань вирішує на місці, оскільки є працівниками цього медичного центру і мають доступ до медичної системи, тому бачать помилки при внесенні інформації.

Нагадуємо, що в Бучанському районі працюють два  пункти Команди підтримки “Дії”  за адресами:
м.Буча, вул. Катерини Білокур, 1 А
с. Білогородка, вул. Володимирська, 17

Також, за допомогою в формуванні COVID-сертифікатів та консультацією з програми єПідтримка ви можете звернутись до найближчого ЦНАПу.