В с. Білогородка Бучанського району відкрився перший в Київській області Дія Центр

Дата: 27.12.2021 18:49

24 грудня Голова Бучанської районної державної адміністрації Микола Ляшенко взяв участь в урочистому відкритті Дія Центру в с. Білогородка Бучанського району.

Доречі, це перший Дія Центр в Київській області і дуже тішить, що цей Центр відкрився в одній із територіальних громад Бучанського району.

Дія Центр – це модернізований ЦНАП, де тепер кожен мешканець громади за один візит можна вирішити всі необхідні питання — соціальні, пенсійні, паспортні та комунальні. Сервіс у Дія Центрах зручний, швидкий, сучасний, безбар’єрний, простий, людяний, надійний, досконалий, доступний, прозорий, привітний та дієвий. Скористатися послугами Дія Центру можуть всі громадяни України без обмежень.

Важливо, що вразливі групи населення, які з тих чи інших причин не могли обслуговуватися у стаціонарних ЦНАП, отримають інструмент, що полегшить їх доступ до всього спектра запропонованих послуг.  Це фундаментальний крок у цифровізації процесів, який допоможе громадянам отримувати зручні та якісні держпослуги.

Перелік адміністративних послуг,  які надаються через   постійно діючий робочий орган Центр надання адміністративних послуг  Білогородської сільської ради (c. Білогородка, вул. Володимирська, 33):

• реєстрації нерухомості;
  • реєстрації бізнесу та громадських формувань;
  • видача відомостей з Державного земельного кадастру.
  • видача дозвільних документів;
  • послуги Пенсійного фонду України;
  • послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання;
  • видача (обмін) паспортних документів;
  • соціальні послуги;
  • земельні послуги;
  • архітектурні послуги;
  • послуги Державної інспекції архітектури та містобудування;
  • послуги Держпродспоживслужби;
  • послуги з реєстрації актів цивільного стану.

Станом на грудень 2021 року в ЦНАП надаються понад 200 видів адміністративних послуг, зокрема послуги дозвільного характеру на рівні області. У 2022 році буде запроваджено видачу паспортів для виїзду за кордон.

Перелік послуг постійно збільшується та залежить від чинного законодавствапосилання.

Слід зазначити, що ще в червні 2021 року Уряд затвердив розподіл 231 млн. грн. субвенції з державного бюджету місцевим на розвиток мережі Дія Центрів. Мінцифра відібрала 165 громад, в т.ч. Білогородську громаду Бучанського району, що отримують фінансову допомогу від держави. Дія Центр тепер забезпечить потреби кожного громадянина сучасним державним сервісом.

У заході також взяли участь Голова Білогородсьої сільської ради Антон Овсієнко, заступник Голови Київської облдержадміністрації Денис Шухалій, директор Департаменту економіки та цифровізації Київської ОДА Наталія Погребна, експерт Мінцифри з розвитку електронного документообігу Дмитро Котелевець.