Два стартапи Бучанського району увійшли до сотні найпомітніших малих підприємств України

Дата: 28.12.2021 10:12

НВ, Visa та Rozetka започаткували спецпроєкт 100 найпомітніших малих підприємців України у 2021 році. Усі його учасники — малі підприємці, що увійшли до фінального списку та реалізували свої ідеї і стали успішними. Для цього вони знайшли ринкову нішу, напрацювали бізнес-модель, заручилися підтримкою партнерів, а подекуди й здобули додаткову освіту.

Приємно відмітити, що до сотні увійшли і малі підприємці Бучанського району з смт. Гостомель та м. Ірпінь.

Ідея та сутність бренду учасника, унікальність та переваги продукту чи послуги, потенціал для масштабування, упізнаваність — саме ці фактори стали критеріями відбору до сотні.

Помітними цих підприємців робить їхня ініціативність. Деякі з них повернулися з війни на Донбасі, аби в мирному житті продемонструвати своє бажання змінювати країну. Деякі вирішили розвивати соціальний бізнес, залучаючи як працівників інвалідів. Деякі присвятили свої справи українським дітям, аби ті мали можливість повноцінно розвиватися на батьківщині.

Історії бізнесів, що увійшли до фінальної сотні спецпроєкту НВ, Visa та Rozetka, можуть навчити інших підприємців багатьох речей.

Сотню фіналістів проекту відібрала експертна рада: Світлана Чирва, віцепрезидентка, регіональна менеджерка Visa в Україні, Білорусі, Молдові; Владислав Чечоткін, співзасновник Rozetka; Віталій Сич, головний редактор НВ; Андрій Здесенко, президент корпорації Біосфера; Разван Мунтяну, член правління ПриватБанку з питань розвитку бізнесу; Ольга Руднєва, засновниця Фонду Олени Пінчук, підприємниця; Валерія Іонан, заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції; Андрій Федорів, інвестор, підприємець, засновник креативно-інвестиційної компанії Fedoriv Group; Ярослава Гресь, партнерка комунікаційної агенції Gres Todorchuk.

Вітаємо наших успішних підприємців з Гостомеля та Ірпеня!

Wood Mood Галузь: Виробництво декору Місцезнаходження: Гостомель

Анастасія Бурзі разом із чоловіком Андрієм заснувала стартап Wood Mood, який фокусується на виробництві декору із дерева з використанням запатентованих технологій. Флагманський продукт бренду — екологічні свічки. «Для виробництва беремо тільки найкраще: натуральний бджолиний віск із фітонцидними властивостями у місцевих бджолярів та перевірену натуральну ефірну олію із США для чарівної атмосфери», — розповідає Бурзі. Вона вірить у те, що українська культура — це культура подарунків, тому й попит на такі речі існує не лише серед споживачів, а й серед корпорацій, котрі хочуть вести комунікацію з партнерами на якісному рівні.

Enjoy the Wood  Галузь: Виробництво декору Місцезнаходження: Ірпінь

Флагманський продукт стартапу Enjoy the Wood — дерев’яні мапи, які можуть прикрасити стіну в будинку чи квартирі. Зараз 70% продукції фірми вирушає на експорт — до країн Європи, а також США. Замовити продукцію можна як на сторінці бренду в Instagram, яка має майже 400 тис. підписників, так і в столичному ТРЦ Lavina Mall. Ціни на такі багатошарові дерев’яні мапи варіюються навколо 2 тис. грн, але таким картам потрібен ще й професійний монтаж. А ще Enjoy the Wood підтримує ініціативи центру кінезітерапії Здоровий рух.

Маємо надію, що наступного року до сотні найкращих малих підприємців долучаться стартапи усіх 12 громад Бучанського району та прикрасять цей чудовий список.

Опубліковано у № 48 журналу НВ від 23 грудня 2021 року.