Підсумки форуму «Громадські інціативи з розвитку територіальних громад Бучанського району»

Дата: 28.12.2021 14:47

28 грудня за підсумками форуму «Громадські інціативи з розвитку територіальних громад Бучанського району», який відбувся 16 грудня, Голова Бучанської районної державної адміністрації Микола Ляшенко провів робочу зустріч із заступником Голови Громадської ради при Бучанській райдержадміністрації Ольгою Квасовою та Головою ГО «Захід – Схід Консалтинг» Юрієм Андросюком.

Варто відмітити, що громадськість Бучанського району проявила неабиякий інтерес до заходу. Наразі поступають пропозиції щодо співпраці з питань розвитку та впровадження проєктів соціального характеру, розвитку бізнесу, культури, освіти та спорту, духовно-патріотичного виховання молоді, розвитку інфраструктури територіальних громад району.