АМБУЛАТОРІЇ КИЇВЩИНИ ОТРИМАЛИ НОВЕ ТЕЛЕМЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

Дата: 30.12.2021 10:47

Цьогоріч нове телемедичне обладнання отримали 55 амбулаторій пристоличного регіону.

Частину комплектів сьогодні, 29 грудня, за дорученням очільника Київщини Василя Володіна представникам громад передав заступник Олег Торкунов. Зокрема йдеться про Узинську, Бориспільську, Боярську, Тетіївську, Бучанську, Ірпінську, Миронівську міські, а також Пристоличну, Гірську, Воронківську, Ковалівську, Медвинську, Маловільшанську сільські та Гостомельську селищну громади.

«Використання сучасних телемедичних систем є одним з найперспективніших шляхів реформування вітчизняної системи охорони здоров’я. Вони дають змогу ефективно проводити медичний моніторинг і, відповідно, підвищувати якість лікування», – пояснив Олег Торкунов.

Зазначимо, що в комплект телемедичного обладнаня входять планшетний ПК Lenovo, електрокардіограф, спеціалізоване ПЗ, вимірювач артеріального тиску, пульсоксиметр, спірометр, інфрачервоний термометр і дерматоскоп.

Джерело: Прес служба Київської ОДА