КОНТАКТИ, ГРАФІК ТА ПОРЯДОК РОБОТИ ДІЯ ЦЕНТРУ (ЦНАП) У БІЛОГОРОДСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 30.12.2021 11:11

Дія Центр (ЦНАП) Білогородської сільської ради Бучанського району знаходиться за адресою: с. Білогородка, вул. Володимирська, 33.

Тел. для довідок: 096-8681181, 096-8680095.

Встановлений зручний графік прийому громадян, в тому числі робота без перерви на обід, щосереди Центр працює до 19.30 год.

Центр Дія Білогородської сільської ради:

Пн. 9.00 – 17.00 год.

Вт. 9.00 – 17.00 год.

Ср. 9.00 – 19.30 год.

Чт. 9.00 – 17.00 год.

Пт. 9.00 – 16.00 год.

Робота в Центрі Дія здійснюється за принципом «Єдиного вікна», тобто прийом документів проводиться виключно через адміністраторів.

Створена можливість отримання максимальної кількості адміністративних послуг в одному місці.

В приміщенні Дія Центру наявні інформаційні стенди з необхідною для відвідувачів інформацією, встановлений платіжний термінал, електронна черга для громадян, кулер з водою, безкоштовний Wi-Fi, ігровий куточок  для дітей, ведеться відеоспостереження.

Перелік адміністративних послуг, які надаються

в Дія Центрі Білогородської сільської ради:

• реєстрація нерухомості;
  • реєстрація бізнесу та громадських формувань;
  • видача відомостей з Державного земельного кадастру;
  • видача дозвільних документів;
  • послуги Пенсійного фонду України;
  • послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання;
  • видача (обмін) паспортних документів – послуга буде надаватися з лютого 2022 року (наразі триває налаштування системи);
  • соціальні послуги;
  • земельні послуги;
  • архітектурні послуги;
  • послуги Державної інспекції архітектури та містобудування;
  • послуги Держпродспоживслужби;
  • послуги з реєстрації актів цивільного стану.

В представництвах Дія Центру в старостинських округах наразі надаються послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання та видачі відповідних довідок про реєстрацію:

- село Святопетрівське, вул. Володимирська, 2-б, тел. 096-8680095;

- село Гореничі, вул. Соборна, 204, тел. 068-7887709.

Всі інші послуги, в тому числі з реєстрації нерухомого майна, бізнесу, актів цивільного стану, будівництва та архітектури, видача дозвільних документів, земельні питання та ін. надаються за адресою Дія Центру в селі Білогородка по вул. Володимирська, 33.

Нагадуємо, що  24 грудня відбулося урочисте відкриття Дія Центру в с. Білогородка Бучанського району (с. Білогородка, вул. Володимирська, 33).

Звертаємо увагу, що  скористатися послугами Дія Центру можуть всі громадяни України без обмежень.