"АНТОНОВ" ПОКАЗАВ ПЕРШИЙ ВІЙСЬКОВО-ТРАНСПОРТНИЙ ЛІТАК АН-178-100Р №001

Дата: 30.12.2021 15:40
Кількість переглядів: 347

Державне підприємство «Антонов» продемонструвало перший військово-транспортний літак Ан-178-100Р №001, призначений для проведення сертифікаційних випробувань. 

Ан-178-100Р №001 – це літак нового покоління, який створено на базі сучасних світових інформаційних технологій. Він оснащений сотнями електронних обчислювачів, що дають змогу інтегрувати всі системи та датчики літака, автоматизувати контроль їх працездатності та оптимізувати керування.

Військово-транспортний Ан-178 може використовуватися для перевезення особового складу, доставки озброєння та легкої військової техніки посадковим і парашутним способами, а також для транспортування вантажів.

«29 грудня  буде рівно рік, як в цьому цеху ми зібрались для того, щоб за підтримки і безпосередньої участі Президента підписати історичний контракт, який запускає в небо нові літаки для нашої Армії та для наших Збройних сил.Сьогодні ми бачимо перші плоди цього контракту – літаки, які найближчим часом злетять в небо і будуть служити нашим Збройним силам. Тоді, рік тому, мало хто вірив у те, що ми спроможні, у те, що ми готові, і в те, що ми це зробимо. Сьогодні ми підтверджуємо не лише спроможність, а й амбіції на нові контракти — контракти для ЗСУ, для Міністерства інфраструктури, Міністерства внутрішніх справ.

Тому я переконаний, що у нас попереду з вами багато роботи. І нехай новий 2022 рік принесе нам багато нових контрактів, багато роботи, багато нових літаків Цього року показники виробництва ДК «Укроборонпром» зросли на понад 20% насамперед завдяки авіабудуванню. Тому я хочу щиро подякувати за вашу працю. Слава ДП «АНТОНОВ», слава кожному працівнику цього легендарного заводу і слава Україні!», – зазначив генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв.

Повітряні Сили довгих тридцять років чекали на перший борт для українського війська.  У програмі створення Ан-178-100Р беруть участь понад 30 українських підприємств, які освоїли виготовлення 177 комплектувальних виробів для цього літака. Зокрема, вперше в Україні ДП «АНТОНОВ», НТК «Екран», ПрАТ «ФЕД», ДП «ХАКБ» розробили та запровадили сучасну систему електронного керування літаком, систему керування механізацією крила. ДП «ВО «Південний машинобудівний завод» налагодило випуск основних стійок шасі.

В обладнанні літака задіяні також іноземні постачальники з країн Європи, США, Канади.

У конструкцію літака внесено зміни з метою забезпечення функції десантування людей та вантажів, а також для виконання інших завдань Міністерства оборони України.

Державне замовлення на будівництво трьох літаків ДП «АНТОНОВ» отримало за підтримки Президента України Володимира Зеленського наприкінці грудня 2020 року.

Побудова літаків для потреб ЗСУ здійснюється згідно з планами. Повністю завершено побудову планера першого з трьох замовлених літаків. З випередженням термінів складено фюзеляж, крило, хвостове оперення другого Ан-178-100Р, розпочато складання планера цієї машини.

Довідково

Літак Ан-178-100Р призначений для:

  • перевезення людей;
  • перевезення спецзасобів, техніки та інших матеріальних засобів та вантажів;
  • десантування спеціальної техніки та парашутистів;
  • медичної евакуації поранених та постраждалих;

Основні об’єкти перевезення літака Ан-178-100Р:

  • матеріальні засоби, спеціальна техніка, матеріально-технічні засоби в стандартній тарі, а також на піддонах MIL-P-27443E HCU-6E 88”×108”;
  • люди, що потребують медичної евакуації: 40 осіб на стандартних санітарних ношах, 38 осіб на бічних сидіннях у супроводі 4 медпрацівників;
  • люди загальною кількістю до 100 осіб.

Основні об’єкти десантування літака Ан-178-100Р:

  • парашутисти в кількості до 86 осіб;
  • вантажі в контейнерах А-22;
  • вантажі на платформах Type V/88”.

Більше за посиланням.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень