"Велике будівництво" в Бучанському районі на 2022 рік

Дата: 05.01.2022 09:15

В рамках програми «Велике будівництво» в Київській області заплановано до реалізації 16 проєктів. Серед них 5 шкіл, 5 садочків, 5 спортивних об’єктів та 1 ЦНАП.

«У 2022 році продовжуємо оновлювати соціальну інфраструктуру Київщини. В рамках програми Президента України «Велике будівництво» спільними зусиллями області та громад ми забезпечимо наших мешканців гідними умовами навчання та перебування у громадських закладах», – зазначив голова ОДА Василь Володін.

Зокрема, протягом 2022 року у Бучанському районі відбуватиметься будівництво та реконструкція наступних об‘єктів:

Загальноосвітні навчальні заклади:

• Добудова (будівництво) корпусу ЗОШ І-ІІІ ст.№13 по вул.Рекунова 11-А, сел. Гостомель Київської області.
  • Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. по вул. Центральна, 138-А в с. Святопетрівське Бучанського району.

Дошкільні навчальні заклади:

• Будівництво дитячого садка-школи 1 ступеня на 180 учнів за адресою: вул. Шкільна, 6, село Бобриця, Бучанського району.
  • Будівництво дитячого садочка для дітей з обмеженими можливостями в м.Вишневе Бучанського району за адресою: вул.Європейська, 41.
  • Будівництво сучасного дошкільного навчального закладу по вул. Кооперативна 25 в с. Святопетрівське Бучанського району Київської області.
  • Будівництво II-го корпусу ДНЗ “Червона Шапочка”, кількістю місць 100, за адресою: вулиця Київська (Кірова), 3-А, село Михайлівка-Рубежівка, Бучанського району.

Спортивні проєкти:

• Реконструкція футбольного поля та спортивних майданчиків ЗОШ №14 по вул. Проскурівська, 15 в с-щі Гостомель Київської області.