За 2021 рік найбільші суми до зведеного бюджету спрямували платники Бучанського району

Дата: 05.01.2022 16:13

«За 2021 рік платники столичного регіону спрямували до Зведеного бюджету 36,3 млрд грн податкових платежів та зборів»,– повідомила начальник ГУ ДПС у Київській області Олена Виноградова. «Порівняно з 2020 роком сума надходжень зросла на 21%, що у грошовому вираженні дорівнює 6,4 млрд грн додаткових для казни коштів».

За наданою інформацією у Державний бюджет платники Київщини сплатили на 21% більше, аніж у 2020 році. Станом на 1 січня 2022 року сума складає 17,1 млрд грн, що на 3 млрд грн більше. «На 22% зросла сума надходжень до бюджетів територіальних громад»,– зазначила Олена Виноградова. «За минулий рік місцеві бюджети отримали від платників податків 19,2 млрд грн, що на 3,5 млрд грн більше за суму, яку спрямували бізнес та громадяни у 2020 році».

Річні надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування складають 13,2 млрд грн. При цьому темп приросту до 2020 року дорівнює 21%, а сума додаткових надходжень – 2,3 млрд грн.

Окремо Виноградова повідомила, що найбільші суми до зведеного бюджету спрямували платники Бучанського району – 9,1 млрд грн, Білоцерківського та Броварського – 5,6 млрд грн та 5,4 млрд грн відповідно.