В Бучі та Ірпені запрацювали пункти прийому ялинок та сосен

Дата: 10.01.2022 13:37

Пункти утилізації ялинок створюють для того, щоб рослини, які прикрашають оселі містян у свята, могли принести користь і потім. У пунктах утилізації дерева подрібнюють на щепу, яка використовується для мульчування лунок вічнозелених рослин. Узимку мульча захищає ґрунт від промерзання, а в теплу пору року допомагає зберегти водний баланс та захищає від пересихання і перегріву.

У Бучі запрацювали чотири пункти з утилізації ялинок і сосен.

Мешканці багатоповерхівок можуть привезти ялинку на вказані пункти, або залишити біля контейнерних майданчиків для збору сміття- «Крамар - Еко» здійснюватиме вивіз.

Доставляйте деревця за адресами:

МПП «РАДА»- вул. Яблунська,99

База КП «Бучанське УЖКГ»- вул. Новаторів

База КП «Бучазеленбуд»- вул. Сілезька

Контейнер буде встановлено на вул.Склозаводська, 10( поряд із майданчиком ТПВ).

Працюватимуть Бучанські  пункти прийому ялинок з 10 до 30 січня 2022 року.

В Ірпені на Київщині запрацювали пункти прийому ялинок. Третій рік поспіль з ініціативи «Управління благоустрою» на території міста встановлюють спеціальні контейнери, куди можна принести дерево після новорічно-різдвяних свят за адресами:

Вул. Слов’янська, 1

Вул. Миру (БКЗ) -  біля контейнерного майданчика для сміття.

Вул. Садова, 94 (завод  “Машторф” –прохідна).

Працюватимуть Ірпінські пункти прийому ялинок до 1 лютого.

Бучанська районна державна адміністрація закликає усі громади району долучатися до цієї ініціативи. Викинуті на смітник дерева не принесуть користі, на відміну від тих, які приносять у пункти утилізації.