НОВИЙ НОМЕР ЕВРОІНТЕГРАЦІЙНОГО ДАЙДЖЕСТУ

Дата: 11.01.2022 16:04

Актуальна добірка євроінтеграційних новин #Євроінтеграційний_Дайджест №210.

У цьому випуску йдеться про головні підсумки 2021 року у сфері європейської інтеграції, а також низка інших новин чекає на вас за посиланням: https://cutt.ly/digest210:

- Ольга Стефанішина назвала головні євроінтеграційні та євроатлантичні досягнення України за 2021 рік та подальші плани.

- Прем’єр-міністр України і Високий представник ЄС домовилися про проведення 8-го засідання Ради асоціації.

- Країни ЄС, які у 2021 році підписали Декларації про європейську перспективу України.

- Україна отримає від ЄС підтримку на удосконалення підходів щодо ядерної безпеки та реформи у сфері транспорту.

- Євроінтеграційні рішення Уряду за 23 грудня: захист прав інтелектуальної власності, енергоефективність, охорона довкілля, енергетика тощо.

- Євроінтеграційні рішення Уряду за 29 грудня: енегоефективність, кіберзахист, управління лісами.

- Реалізація кліматичних цілей Європейського зеленого курсу дозволить покращити якість довкілля та життя громадян.

- Укренерго подало заявку на отримання статусу «члена-спостерігача» в ENTSO-E.

- Брендування та промоція цінностей: підсумки євроінтеграції від інформаційної кампанії EUКраїна за 2021 рік.

- «Партнерство Біарріц»: річні досягнення на шляху створення рівних можливостей для всіх громадян.

- Набув чинності Закон щодо протидії дискримінації за ознакою статі в рекламі.

- Ольга Стефанішина: Демократична та розвинена Україна в ЄС і НАТО – це найжорсткіші санкції проти Росії.

- Огляд розробок у законодавстві ЄС, правовому аналізі та адаптації законодавства ЄС в Україні №55.