Новорічна пора - час для благодійництва та подарунків

Дата: 12.01.2022 11:05

У Новорічні свята кожен, від найменшого і до найстаршого, сподівається отримати подарунок. Це може бути абсолютно маленька річ, яка символізує знак уваги, або ж щось довгоочікуване та бажане. Не слід забувати й про наших "братів мених", зокрема тих, які ще не обрали собі господарів та чекають на свій прихисток у притулках для тварин.

Напередодні Новорічно-різдвяних свят учні Макарівського ліцею №1 Макарівської селищної ради Бучанського району, учасники Всеукраїнського конкурсу "Благодійники в дії", відвідали притулок для тварин "Best frends" (с. Фасова, Макарівська ОТГ). Учасники благодійної акції передали зібрану фінансову допомогу, а також лежаки для тварин, пошиті власноруч і подарунки для пухнастиків.

За матеріалами Макарівського ліцею №1