Онлайн нарада з питань здійснення розрахунків підприємств теплопостачання за спожитий природній газ

Дата: 12.01.2022 14:59

12 січня під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій України Наталії Хоцянівської відбулась онлайн нарада з питань здійснення розрахунків підприємств теплопостачання за спожитий природній газ.

У нараді взяли участь в.о. начальника Управління економічної політики та розвитку територій Бучанської райдержадміністрації Руслан Благой та представники теплопостачальних підприємств територіальних громад Бучанського району.

Під час наради обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення щодо забезпечення постачання природним газом підприємств комунальної теплоенергетики, а саме компенсацію різниці в тарифах та реструктуризацію заборгованості підприємств теплопостачання за спожитий природний газ перед діючим постачальником природного газу та врегулювання заборгованості населення перед підприємствами ТКЕ тощо.