Дата: 13.01.2022 13:35

У 2021 році приймальні відділення опорних лікарень Київської області отримали нове обладнання на загальну суму 41,7 млн грн. Відкриття нових приймальних відділень і оснащення їх сучасною діагностичною та лабораторною технікою відбувалось у рамках програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".

"Якісне обладнання дозволяє лікарям проводити діагностику набагато швидше та ефективніше. Упродовж 2021 року завдяки "Великому будівництву" нам вдалось забезпечити приймальні відділення наших опорних медзакладів всім необхідним. Вдосконалювати медичну сферу в області будемо продовжувати", - повідомив перший заступник голови Київської ОДА Дмитро Назаренко.

Відтак техніку закупили для Броварської, Макарівської, Обухівської, Переяславської, Боярської багатопрофільних лікарень, Іванківської, Фастівської, Тетіївської, Вишгородської і Миронівської лікарень, а також Ірпінської центральної міської та Білоцерківської міської лікарні №2.

Серед обладнання - дефібрилятори, аналізатори сечі, монітори пацієнтів, функціональні електричні медичні ліжка, рентген-апарати, кріогенні газифікатори та кисневі станції.

Прес служба КОДА