Інформація за минулу добу

Дата: 17.01.2022 09:28

Захворювання на коронавірус виявили в 132 жителів Київщини, в тому числі у 15 дітей. Такими є дані Київського обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 16 січня.

У розрізі Бучанського району ситуація виглядає так: 27 осіб, у т.ч. 3 дітей (Бородянська ОТГ – 1 (с. Пилиповичі), Гостомельська ОТГ – 1 ( с.Горенка ), Ірпінська МТГ – 1 (с. Козинці), Білогородська ОТГ – 6, з них 1 дитина (с. Святопетрівське – 4 (з них 1 дитина), с. Білогородка – 2), Вишнева ОТГ – 3, з них 1 дитина (м. Вишневе), Борщагівська ОТГ – 9 (с. Софіївська Борщагівка – 8, с. Чайки – 1), Дмитрівська ОТГ – 3, з них 1 дитина (с. Бузова – 1 (дитина), с. Дмитрівка – 1, с. Шпитьки – 1), Пісківська ОТГ – 3 (с. Пісківка).

За минулу добу одужало – 23, у т.ч. 3 дітей (Гостомельська ОТГ – 1, Білогородська ОТГ – 6, з них 1 дитина, Борщагівська ОТГ – 8, Вишнева ОТГ – 5, з них 1 дитина, Дмитрівська ОТГ – 3, з них 1 дитина).

За добу повідомлення про летальні випадки у хворих з підтвердженим COVID-19 не надходили.

За інформацією Київського обласного центру контролю та профілактики хвороб