На сезон літньої навігації 2022 року ірландський лоукостер Ryanair оприлюднив розклад польотів із України, серед яких 13 нових

Дата: 20.01.2022 10:11

«Завдяки підписанню угоди про „відкрите небо“ між ЄС та Україною авіакомпанія виконуватиме щотижня понад 230 рейсів за такими новими напрямками як Брюссель, Лондон, Нюрнберг, Стокгольм, Венеція, Варшава та Загреб», — заявили у компанії.

Нові маршрути літнього розкладу 2022 наступні.

З Києва:

— Корфу;

— Стокгольм-Арланда.

Зі Львова:

— Барселона;

— Гданськ;

— Нюрнберг;

— Стокгольм-Арланда;

— Загреб.

З Одеси:

— Лондон-Станстед;

— Венеція-Марко Поло.

З Херсону:

— Варшава-Модлін.

«У відповідь на підписання угоди про „відкрите небо“ ми раді опублікувати наш наймасштабніший літній розклад в Україні, пропонуючи нашим клієнтам понад 230 щотижневих рейсів за 90 маршрутами, у тому числі 13 нових, як-от Корфу, Гданськ, Лондон, Нюрнберг, Венеція, Варшава та інші. Об'єднання повітряного простору ЄС та України відкриє нам шлях до потенційного базування літаків в Україні після того, як у найближчі роки буде поставлено 210 літаків B737−8200 Gamechanger», — заявив комерційний директор Ryanair Джейсон Макгінес.

Щоб відсвяткувати свій наймасштабніший в історії літній розклад в Україні, Ryanair запустила розпродаж квитків за тарифами лише від 639 грн. на подорожі до кінця жовтня 2022 року.