ПОНАД 230 КМ ДЕРЖАВНИХ І МІСЦЕВИХ ДОРІГ ПРОКЛАЛИ ЗА РІК В МЕЖАХ ПРИСТОЛИЧНОГО РЕГІОНУ

Дата: 26.01.2022 11:29

Завдяки Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на дорогах Київщини в 2021 році влаштували майже 150 км державних доріг та майже 82 км місцевих доріг. Окрім цього, в області оновили 4 мости. Це 100% від очікуваних планів.

Про це сьогодні, 24 січня, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Неодноразово повторював, що інвестиції можуть прийти до області тільки по якісним дорогам як в прямому, так і в переносному значенні. Тож упродовж року ми активно оновлювали дорожню інфраструктуру пристоличного регіону. Це автошляхи між селами, селищами та містами. Станом на зараз усі роботи вже повністю завершили», – зазначив Василь Володін.

Загалом йдеться про 54 дорожні об’єкти, серед яких – 48 об’єктів капітального ремонту, 5 об’єктів поточного середнього ремонту та 1 об’єкт реконструкції.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА