75 СПОРТИВНИХ ЛОКАЦІЙ З’ЯВИЛОСЬ У ПРИСТОЛИЧНОМУ РЕГІОНІ ЗА РІК У РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА»

Дата: 26.01.2022 11:30

На території Київщини впродовж минулого року реалізували 75 нових спортивних проєктів. Усі роботи проводились в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

На цьому сьогодні, 25 січня, акцентував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Глава держави започаткував різні ініціативи щодо вдосконалення регіональної інфраструктури. І ми на Київщині активно їх підтримували впродовж року. У результаті маємо 75 сучасних спортивних об’єктів. Їх масштаби різні, і в комплексі вони потужно посилюють спортивний бренд Київщини. І на цей рік ми плануємо вдосконалити його ще більше», – зазначив Василь Володін.

Відтак у 2021 році на Київщині завершили реконструкцію басейну в Славутичі, будівельно-монтажні роботи на стадіонах у Сквирі, Білій Церкві та Волошинівці й будівнитцво Академії спорту в Бучі та фізкультурно-оздоровчого комплексу в Миронівці. Окрім цього, у громадах регіону відкрили 69 «активних» парків, які є доступними абсолютно для всіх бажаючих.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА