Безкоштовне навчання, доступне кожному на платформі Дія.Цифрова освіта

Дата: 01.02.2022 13:41
Кількість переглядів: 159

Понад 1 млн українців отримали електронні сертифікати про навчання на національному порталі з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта від Міністерства цифрової трансформації України. Серед користувачів, які починають навчання, 70–80% закінчують навчання та отримують сертифікати.

Як отримати сертифікат від Дія.Цифрова освіта? Необхідно подивився всі серії будь-якого з понад 70 освітніх серіалів, дати правильні відповіді на запитання після кожної серії, а також успішно скласти фінальне тестування.

Фото без опису

Приклад сертифіката, який автоматично генерується після навчання на порталі Дія.Цифрова освіта

Також сертифікат генерується після складання національного тесту на цифрову грамотність Цифрограм. Сертифікати про складання Цифрограмів отримали вже понад 500 000 користувачів.

Де можна використати сертифікат від Дія.Цифрова освіта? 

  • Під час працевлаштування, щоб якнайкраще представити себе на ринку праці. Це особливо актуально для молодих людей, у яких відсутній або малий професійний досвід, адже сертифікат про навчання демонструє прагнення до саморозвитку та нових знань.
  • Для підвищення кваліфікації держслужбовцям. Оскільки всі курси на Дія.Цифрова освіта передбачають нарахування 0,1–0,2 кредиту ЄКТС у рамках самоосвіти держслужбовців.
  • Для підтвердження навчання педагогічним працівникам, медикам, військовослужбовцям, журналістам тощо.

У чому особливість навчання на порталі Дія.Цифрова освіта? 

  • Інноваційний формат навчання — освітні серіали за участі експертів і селебрітіз.
  • Освітні серіали відзначаються міжнародними нагородами за свою якість.
  • Широкий вибір освітніх серіалів — понад 70 курсів для людей елегантного віку, вчителів, медиків, юристів, журналістів, держслужбовців, школярів тощо.
  • Навчання повністю безоплатне.

Усі освітні серіали створені без державного фінансування, за підтримки партнерів — донорів, бізнесу чи НПО. Також на порталі є національний тест на цифрову грамотність Цифрограм для громадян, держслужбовців, медиків і вчителів.

Мінцифри закликає всіх громадян спочатку скласти тест на цифрову грамотність Цифрограм і після цього безоплатно навчатися за допомогою освітніх серіалів.

Найпопулярніші освітні серіали на порталі Дія.Цифрова освіта:


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень