УСІ ШКОЛИ ТА ДИТСАДКИ ПРИСТОЛИЧНОГО РЕГІОНУ ПРОЙШЛИ ЛІЦЕНЗУВАННЯ

Дата: 04.02.2022 14:17

На Київщині завершився процес ліцензування комунальних закладів освіти, які працюють у громадах у сферах повної загальної середньої та дошкільної освіти.

Про це зазначають у департаменті освіти Київської обласної державної адміністрації.

Так, усі заклади освіти комунальної форми власності області мають відповідні ліцензії та можуть провадити освітню діяльність, згідно чинного законодавства. Йдеться про 655 шкіл, 519 дитячих садків та 289 дошкільних відділень у закладах освіти.

Довідково: відповідно до статті 45 Закону України «Про повну загальну середню освіту» ліцензія підтверджує спроможність закладу освіти провадити освітню діяльність на певному рівні повної загальної середньої освіти та в певному місці провадження такої діяльності відповідно до ліцензійних умов.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА