Підведення підсумків роботи Бучанського районного управління поліції за 2021 рік
Сьогодні, 4 лютого за участі Голови Бучанської районної державної адміністрації Миколи Ляшенко відбулась нарада з підведення підсумків роботи Бучанського районного управління поліції за 2021 рік. Про підсумки роботи звітував начальник Бучанського РУП ГУНП в Київський області Андрій Ткач.
У заході приймали участь Голови територіальних громад Бучанського району.
Бучанське РУП створено у 2021 році, та в його підпорядкуванні знаходится 2 відділи поліції (ВП №1 м.Вишневе та ВП №2 м.Ірпінь) та 5 відділень поліції ( м.Буча, м.Бородянка, смт.Макарів, с.Капітанівка, с.Чайки).
Керівництвом МВС та НПУ визначено пріоритети в діяльності Національної поліції, а саме:
- забезпечення публічної безпеки і правопорядку, шляхом реалізації превентивних програм протидії злочинності;
- безпека на дорогах;
- максимальна доступність поліцейських послуг у будь-якій точці району;
- протидія кримінальним правопорушенням;
- цифровізація поліцейської діяльності;
- підвищення спроможності кадрового потенціалу поліції та рівня соціального захисту.
Одним із важливих показників діяльності поліції є оперативність реагування про вчинені злочини. Так, упродовж 2021 року до служби «102» надійшло 113898 дзвінків. Зареєстровано 118250 повідомлень громадян про вчиненні кримінальні правопорушення та інші події, з яких зареєстровано до ЄРДР 17248 кримінальних правопорушень, з яких особливо тяжких 2404 та тяжких – 1663.
Особам повідомлено про підозру за 2237 кримінальними правопорушеннями, також. Протягом 2021 року до суду направлено 2551 кримінальне провадження. Протягом року було скоєно 16 умисних вбивств, всі вбивства розкриті, зареєстровано 25 фактів нанесення ТТУ, підозру повідомлено за всіма фактами.
На протязі 2021 року складено 16955 адміністративних протоколи
За минулий рік зафіксовано 29090 адміністративних правопорушень. За складеними адміністративними матеріалами накладено штрафи на загальну суму: 13 млн. 618 тис. 215 грн.
Упродовж 2021 року до поліції надійшло 205 повідомлень щодо безвісного зникнення дітей, яких в подальшому розшукано та повернуто батькам.
Протягом звітного періоду зареєстровано 14 злочинів, які скоєні неповнолітніми.
Проблема дитячої злочинності стоїть гостро, а завданням поліції є попередження та стримування дітей від скоєння правопорушень.
З вересня 2021 року стартував проєкт «Поліцейський учасник освітнього процесу» (м.Ірпінь – 3, м.Буча – 3 )
Поліцейськими спільно з місцевими органами самоврядування починаючи з 2020 року розпочато реалізацію проєкту «Поліцейський громади», із 12 ОТГ у 2021 році 11 (крім Гостомельська ТГ) взяли участь у зазначеному проєкті.
Закінчуючи свою промову, Андрій Ткач наголосив, що перед поліцією ключовими напрямками діяльності залишаються:
- боротьба зі злочинністю проти життя і здоров’я особи;
- захист дітей;
- безпека руху на автошляхах Київщини;
- протидія домашньому насиллю;
- підвищення правосвідомості громадян через реагування на адміністративні правопорушення;
- створення та підтримання повноцінного, безпечного життєвого середовища для громадян;
- розвиток безпекових спроможностей територіальних громад з метою забезпечення доступності поліцейських послуг на території району;
- профілактика злочинності.
Наприкінці заходу, Микола Ляшенко наголосив, що основна мета діяльності національної поліції – забезпечити належний рівень безпеки життєдіяльності громадян на території району, що, в свою чергу підвищить привабливість громад. Таким чином, щоб забезпечити безпеку потрібна спільна співпраця між громадами.
Після підведення підсумків роботи найкращі поліцейські Бучанського районного управління поліції в Київський області отримали відзнаки та цінні подарунки.